Įkvepiu moteris pokyčiams ir dalinuosi galimybėmis

TINKLINIO VERSLO MENTORĖ

JOLANTA PUZIENĖ

MANO ISTORIJA

15 metų tinklinio marketingo patirtis , 5000 klientų 38-iose šalyse.

Esu tinklinio aromaterapijos verslo įkūrėja ir mentorė, knygos „Pabandyk” autorė, olfaktorinės edukacijos mokytoja. Mano tiesioginis dalyvavimas kuria žmonėms vertę, tačiau pradėtas darbas ritasi per žmonių gyvenimus skatindamas, o gal net ir provokuodamas, juos tobulėti tiek profesinėje, tiek ir asmeninėje srityje. Tokiu būdu visos mano veiklos – aromaterapija, eteriniai aliejai, olfaktoterapija įgauna vis didesnę galią, kaip įrankis, kuris padeda žmonėms tapti sėkmingais. Patirtis, turimi kontaktai, verslo ryšiai yra tik pamatas, kad galėčiau kaip mentorė dar plačiau realizuoti savo ir kitų žmonių svajones.

Svajoju, kad visoje Europoje kurtųsi tvarios verslių žmonių bendruomenės, kuriose jauku ir gera būti, kur kuriama finansinė gerovė kiekvienam nariui bei sudaromos puikios sąlygos tobulėti. Aromaterapijos verslą su Young Living kompanija pradėjau vystyti dar 2014 metais. Per šį laikotarpį sukūriau stabilų verslą, kuris jungia daugiau nei 3000 lojalių klientų. Šis stulbinamas rezultatas yra pasiektas atskirose rinkose organizuojant sisteminį darbą kartu su efektyviomis komandomis.

asmeninĖ patirtIS patvirtintA TOP rezultatais ​

KALBANTYS SKAIČIAI

LAIMINGŲ KLIENTŲ
1000
MILIJONAI APYVARTOS
0
ŠALYS
0
MATŲ PATIRTIS
0 +

Prisijunk prie mūsų komandos ir atverk duris naujoms galimybėms!

Siekdami savo svajonių, pirma turime padėti daugeliui kitų žmonių pasiekti jų svajones, tad jeigu svajojate pakeisti savo gyvenimą, turėti stabiliai augančias pajamas, dirbti įdomų darbą – susisiekite su manimi. Aš jums padėsiu surasti savo galimybių kelią. 

KELIAS Į SVAJONES REIKALAUJA ATSIDAVIMO

MANO KELIONĖ Į TINKLINĮ MARKETINGĄ

2023 M.

Knyga „Pabandyk” – tinklinis marketingas, kelias link finansinės gerovės ir savirealizacijos.

Su komanda sukurtas tinklinio marketingo gidas „Vadovas link vadovo” apie, tai kaip sistemiškai auginti kitus partnerius aromaversle su Young Living. Tai 12 savaičių instrukcija, 57 profesiniai mokomieji video.

2021 - 2022 M.

Aroma koučingo sertifikacija (ICTA).

Master Mind integravimas į verslą ir virš 10 komandų komandinio darbo moderavimas, bendradarbiavimo apjungimui bei tikslų siekimui.

Verslumo mokymų vedimas visai organizacijai apjungiant virš 10 lyderių bendram tikslui. Apmokyta virš 200 dalyvių praktinių tinklinio marketingo įgūdžių.

2020 M.

Diamond rangas Young Living versle. Sisteminio verslo organizavimas, mokymo programų kūrimas, lyderių motyvacija ir auginimas tarptautiniu mąstu.

Virš 25 lyderių, kurie savarankiškai vysto aromaverslą ir augina savo komandas.

2019 - 2022 M.

Aktyviai kurtas verslių moterų networkingo klubų tinklas „Start4Networkingas”

Aromaterapijos dėstymas Socialinių mokslų kolegijoje.

2017 M.

Platinos rangas Young Living versle.

Gautas Olfaktoterapijos studijų diplomas.

2014 - 2015 M.

Young Living aroma verslo startas ir per pirmus 3 mėn. už aktyvų komandos auginimą laimėta kelionė į kruizą po Viduržemio jūrą. Galiausiai Silver ir Gold rangai Young Living versle. 

2005 - 2015 M.

ES projektų administravimas ir Viešųjų pirkimų procedūrų kontrolė bei administravimas, Vidaus auditas. Vienu metu kuruota virš 80 projektų švietimo srytyje.

Vadovauta kolektyvui vykdant procedūras ir bendradarbiaujant su įvairių skyrių kolegomis.

Vesti mokymai, kaip vykdyti procedūras valstybinėse organizacijose.

2004 - 2005 M.

Magistro studijų baigimas:

Pramonės įmonių vadyba ir administravimas, VGTU.

Veiklos auditas, Viešasis asministravimas, M.Romerio universitetas.

2002 - 2004 M.

VGTU, Viešujų pirkimų vykdymas.

VIDEOTEKA

GALIMYBĖS MOTERIMS

LYDERYSTĖS mOkYKLA

Lyderystės maratonas

POkyčio anatomija

Kuo galiu Jums padėti?

Mano misija – konsultavimas ir mentorystė. Turiu sukaupusi be galo daug žinių ir įgijusi mentorystės patirties, tad didžiausia mano sukurta pridėtinė vertė kitiems – padėti užaugti naujiems lyderiams. Supažindinsiu, kaip auginant savo autoritetą, skleidžiant žinomumą steigti komandas vietinėse bendruomenėse. Burdamiesi į komandas bei būdami glaudžioje partnerystėje, mes galime daug daugiau nuveikti ir duoti sau bei kitiems, tačiau tam reikia įdėti pastangų, atsidavimo ir pasitikėjimo. Daug laiko skiriu sisteminių modelių, tinklų kūrimui, turiu „know-how“ kaip tai pritaikyti įvairiose Lietuvos vietose ar netgi užsienio šalyse.

Mano aistra ir vizija – darbas partnerystėje, todėl noriu dirbti, konsultuoti, mokyti atsakingus žmonės, ieškančius naujų idėjų, vertinančius gerų kontaktų svarbą ir norinčius dėl to nuversti kalnus. Pati visada ieškau „win-win“ mechanizmų partnerystei. Tinklinis marketingas –  gana nauja sritis, apie tai nėra nei mokymų nei daug kokybiškų erdvių, bendruomenių. Aš kaip praktikė pasidalinsiu savo patirtimi ir kitų sėkmės istorijomis, tad kviečiu –  imkite ir darykite!

Pirkinių krepšelis

Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk gamtos įkvėptus grožio receptus