Young Living eteriniai aliejai. Startinis rinkinys.

Young Living eteriniai aliejai. Startinis rinkinys.

Kiekvieną kartą, kai prisidedu prie to, kad į kažkieno namus atkeliauja Young Living eterinių aliejų startinis rinkinys, jaučiuosi labai pakiliai. Juk žinau, tą dieną žmogus praveria duris į visiškai naują kvapų pasaulį. O galbūt net pradeda nuosavą verslą.

 

Man labai patinka įsivaizduoti, kad nuo nedidelės ir labai malonios investicijos gali prasideti solidus ir elegantiškas verslas. O su Young Living kompanija, veikiančia MLM principu, tai padaryti tikrai įmanoma.

Bet grįžkime prie kvapnaus startinio rinkinio! Prie jo visuomet rekomenduoju užsakyti ir Young Living augalinių aliejų kompleksą: V-6, kuris tiesiog nepamainomas! Su juo  sumaišome eterinius aliejus ir gauname nuostabaus kvapo masažinį aliejų! 

 

Kai siuntinys atkeliaus į namus, būkite pasiruošę – kvapni kelionė prasideda. Jūs gaunate net 12 grynų eterinių aliejų ir difuzorių (garintuvą). Eteriniai aliejai yra puikūs, tai labai reikalingas dalykas namų ūkyje bei kiekvienos šeimos gyvenime! Garantuoju, kad nuo pat pirmos dienos jie džiugins visus namiškius, skleis puikų aromatą bei prisidės prie namų jaukumo!

 

Rinkinį sudaro 6 (šeši) vieno augalo eteriniai aliejai bei 6 (šeši) eterinių aliejų mišiniai (kompozicijos). 

 

Vieno augalo eteriniai aliejai – Lemon (citrina), Peppermint (pipirmėtė), Lavender (levanda), Frankincense (smilkalai), Orange+ (apelsinas) ir Copaiba (kopalių aliejus) 

 

Mišiniai yra šie – Thieves, Purification, R.C., Stress away, Panaway, Digize. 

 

Pradžiai atrodo, kad tai kažkas neįtikėtino ir net nesupranti, ką gi jie visi gali! O jie gali net labai daug, tie, kurie turi + ženklą etiketėje yra maisto papildų kategorijos eteriniai aliejai.

 

Smagiausias yra, be abejo, pats procesas, kai derini ir maišai kvapus, kai bandai surasti savo mėgstamiausia kvapą! Bet trumpi patarimai tikrai palengvins šitą kelionę. 

 

Levander (levandos) eterinį aliejų  yra gerai naudoti atsipalaidavimui ir geram poilsiui. Šis kvapas veikia atpalaiduojančiai ir suteikia ramybės jausmo. Vienas lašiukas, užlašintas į delnus, puikiai atpalaiduos ir po sunkios darbo dienos ar einant ilsėtis! 

 

Peppermint (pipirmėtės) ir Lemon (citrinos) kvapai suteikia daugiau energijos ir gero tonuso, lašiukas vieno ar kito eterinio aliejaus įlašintas į dušo želę suteiks geros nuotaikos visai dienai. 

 

Orange+ (apelsino) eterinis aliejus puikiai tinka naudoti įvairiuose desertuose, paskaninti geriamą vandenį, kaip vaisių kokteilių priedas. 

 

Frankincense (smilkalų) aromatas nuteiks kūrybiniam darbui ir praplės jūsų galimybių ribas! 

 

Apie eterinį aliejų Copaiba (kopalių) reikėtų kalbėti atskirai, nes jis yra išgaunamas iš Brazilijoje augančio mežio kopalio ir turi be galo daug gerų savybių. Tinka masažams, pasižymi raminamuoju poveikiu, padeda palaikyti sveiką odą. 

 

Eterinių aliejų mišiniai – tai kur kas veiksmingesnė priemonė! Dėl to ir pavadinimai tokie jau tarsi iš karto parodantys, ko laukti iš šio mišinio. 

 

“Stress away”, pavyzdžiui, tinka naudoti kasdien. Jis palaiko mumyse nuolatinį pozityvumą ir ramybę, naudojamas ir inhaliacijoms, ir masažui, ir vietoj kvepalų! 

 

“Panaway” vienas iš stipresnių eterinių aliejų mišinių, kuris apgaubia gaiva, nuteikia pozityviai ir pašalina blogą nuotaiką. 

 

“Purification” padeda neutralizuoti blogus kvapus ir palaiko švarą bei gaivą namuose! Juo taip pat galima pakvepinti riešus ir naudoti kaip kvepalus. 

 

“R.C.” nepamainomas eterinių aliejų mišinys, kai reikia švaraus oro namuose. Jis teigiamai veikia ir kvėpavimo takus. 

 

“Di-Gize” mišinys sukurs puikią ir šiltą atmosferą jūsų namuose. Tepant jį ant kūno jis padeda sušilti ir jausti šildančią ir atpalaiduojančią jo galią. Puikiai tinka ir pagerinti mėgstamo losjono ar kremo  kvapą. 

 

“Thieves” mišinys sudarytas net iš 5 skirtingų eterinių aliejų! Jis pasižymi puikiu aromatu ir labai praverčia, kai reikia išvalyti namus, orą nuo ne itin draugiškų mikrobų. Turi šildomąjį efektą. 

 

Taigi, įsigijus šį premium startinį rinkinį gaunate tikrą lobį! Eteriniai aliejiai puikiai tinka naudoti įvairiose gyvenimo srityse. Yra nepamainoma priemonė inhaliacijoms, masažui, įkvėpimui ieškoti ir savęs pažinimui. Be abejo, jie atneš daug laimės į kiekvienus namus!

Share on facebook
Share on linkedin
Scroll to Top