Tinklinis marketingas

dav

Tinklinis marketingas (MLM angl. Multi Level Marketing) yra daug dešimtmečių pasaulyje paplitęs verslo modelis. Tinklinis marketingas kaip verslo kūrimo ir vystymo strategija buvo sukurta ir išplėtota JAV. Kitose šalyse verslininkai greitai suprato šios strategijos veikimo principus, gaunamą naudą ir pradėjo taikyti MLM savo veiklose. Remiantis statistikos duomenimis, MLM verslo modelio pardavimai pasaulyje  siekia milijardines apyvartas. Ši industrija kasmet įgauna vis didesnį susidomėjimą ir sparčiai auga, nes suteikia žmonėms finansines galimybes. Žmonės gali turėti daugiau laisvo laiko, jie nėra įsprausti į standartinius darbo dienos grafiko rėmus, kuriuos nustato kiti, neapsiribojama tik viena gyvenamąja vieta – galima drąsiai ją keisti ir būti ten, kur norisi. Tinklinio marketingo verslo kūrėjai įgyvendina savo svajones tada, kai padeda daugeliui žmonių pasiekti jų tikslus. Sėkmingos veiklos rezultatas – sukurtas didelis, stabilus klientų, partnerių tinklas naudojant kokybiškus produktus. Tai itin humaniška verslo forma orientuota į komandinį darbą, susivienijimą ir apsijungimą, kai visi kartu išsikelia ir siekia gražių tikslų.

Tinklinio marketingo verslas evoliucionuoja kaip ir viskas pasaulyje. Keičiasi darbo modeliai, įnešama daugiau profesionalumo ir elegancijos kuriant vartotojų tinklą.

Tinklinis marketingas nepelnytai yra įgavęs neigiamą atspalvį, nes būtent jo vardu ir iš pirmo žvilgsnio tinkliniam marketingui būdingais veikimo principais prisidengia neteisėtų finansinių piramidžių organizatoriai. Apgavystės išaiškėja ir iš rinkos dingsta tokie „verslai“, tačiau nukentėjusių žmonių nusivylimas padaro daug žalos. Nusprendę kurti sąžiningą tinklinio marketingo principais paremtą verslą, susiduriame su neigiamų patirčių, nuostatų apie MLM turinčiais žmonėmis. Tenka įdėti daug pastangų, kad atskleistume tinklinio marketingo neišsemiamas legalaus verslo galimybes.  

Nuosavo verslo privalumai – laisvė, visiškas atsidavimas sau, savo tikslų įgyvendinimui, priimtinas ir patogus darbo, poilsio laiko planavimas, savo tikrojo potencialo realizavimas, nes pats už save, savo sprendimus prisiimi atsakomybę ir tame randi prasmę.  

 

Tinklinio marketingo verslo modelio esmė – sukurti stabilų vartotojų tinklą, kurio dėka realizuojami kokybiški tam tikri produktai. Tinklinio marketingo verslo nauda – tai suteikta galimybė įsigyti labai kokybiškus produktus už patrauklią kainą bei sudaromos sąlygos vystyti nuosavą verslą.

Vartodami patys kokybiškus produktus investuojate ne tik į savo gerovę, bet kartu į verslą. Pakeitę apsipirkimo įpročius ir vietą, kuriate savo vartotojų tinklą Dalį biudžeto išleisdami savo tinklinio verslo parduotuvėje, įgyjate galimybę kurti nuosavą verslą. Pradėdami tinklinį verslą turėsite skirti laiko tvariam vartotojų tinklo kūrimui, pasitekdami per daug metų sukurtus gerus asmeninius ryšius su kitais žmonėmis.

 • Reikia dalintis tik tuo, kas Jums patinka.

Jums nieko nereikia parduoti. Tai rekomendacijų verslas, nes kitiems tik rekomenduojate tam tikrus produktus ir verslo galimybę. Galima sakyti, tai vyksta taip pat, kaip mes dalinamės su draugais gero filmo ar maisto rekomendacijomis. Juk bilietų į filmą savo bičiuliams neparduodame, tiesa? „Win-win“ verslo modelis.

Per gyvenimą žmonės rekomenduoja vieni kitiems išbandyti prekių ir paslaugų už daugiau nei 600 000 eurų už šias rekomendacijas negaudami jokio atlygio. Vienintelis atlygis – patirtos geros emocijos. Tinklinio marketingo versle, kuomet rekomenduodamas kitiems, tai kas tau patinka, gauni atsidėkojimą iš prekių gamintojo už puikiai atliktą darbą. Visi laimingi: tavo draugai, tu ir gamintojas.

 • Gera verslo mokykla.

Jums yra sudaromos puikios mokymosi iš sėkmingų žmonių sąlygos. Mentorystė – neatsiejama šio verslo palydovė. Jūs nevaržomi galite tobulinti savo verslumo, viešojo kalbėjimo, bendravimo ir komandų kūrimo įgūdžius.

Tinklinio marketingo verslo mokymai (Young Living)

Pagrindiniai verslo vystymo įrankiai:

 • Klientų aptarnavimas
 • Logistika
 • Virtualūs ofisai
 • Produktų edukacijos
 • Verslo mokymų platformos
 • Gyvi renginiai, konferencijos
 • Kelionės į plantacijas, ūkius.

Įrankiais gali naudotis žmonės iš pačių įvairiausių pasaulio šalių, nes visa informacija yra pateikta net dešimčia pačių populiariausių kalbų. Verslas yra įrankis, kuris sudaro sąlygas tobulėjimui, kūrybiškumo išlaisvinimui, finansinių žinių ir pajėgumo didinimui, visapusiškam savęs realizavimui, stabiliam laimės jausmo gyvenime buvimui, nes esate savo gyvenimo šeimininkas.

Labai svarbu šiame versle, ypač plečiant tarptautinį tinklą, pasirinkti tinkamus mentorius, sponsorius ir atsidurti tinkamoje komandoje. Ką reiškia tinkami sponsoriai? Sponsoriai yra tie žmonės, su kuriais reikės praleisti pakankamai daug laiko kuriant savo verslą.  Klasikiniame versle ar šeimoje tokie žmonės vadinami partneriais. Juk norėtumėte gerų bei patikimų? Pasirinkite tokius žmones, iš kurių galėtumėte daug ko išmokti, kurių vertybės sutampa su Jūsų vertybėmis ar papildo jas, kurie rūpinsis Jūsų komandos augimu, palaikys, ugdys lyderius, padės tobulėti, suteiks žinių.

Per pirmuosius 3 metus pasiekiau vieną aukščiausių verslo kvalifikacijų Lietuvoje. Mano verslas sudarė daugiau kaip 3500 narių tinklą.  60-80 proc. tinklo narių yra lojalūs ir kas mėnesį perka jiems reikiamus produktus.

Tinkliniame versle esu nuėjusi ilgą ir sėkmingą kelią, įgijusį daug vertingos patirties, pasiekusi finansinę nepriklausomybę, todėl drąsiai kviečiu jungtis ir jus. 

Jolanta213869c2 fix2

Asmeninis pasiūlymas jūsų tinklinio verslo sėkmei:

 1. Verslo kūrimo automatizuotos mokymų platformos
 2. Susisteminta medžiaga susipažinimui su produktais.
 3. Individuali mentorystė ir pagalba sklandžiam darbui vystant verslą.
 4. Pagalba organizuojant produktų pristatymo edukacinius renginius: „Aroma vakarai“, „Aroma suknelės/frako dirbtuvės“, masažo apmokymai, olfaktoterapijos užsiėmimai įmonėse, aroma psichologijos testų atlikimas.
 5. Sisteminiai verslumo mokymai bendraminčių grupėse: gyvai/online Lietuvoje ir visoje Europoje.
 6. Pagalba kuriant ir stiprinant įvaizdį bei reputaciją šiame versle.Pagalba kuriant savarankiškai, efektyviai versle dirbančias komandas. Mentorystė ugdant lyderius, kurie tikslingai ieško patikimų, vertingų kontaktų, plečia verslą užsienio rinkose.
Scroll to Top