Pusiausvyra tarp darbo ir gyvenimo

Pusiausvyra tarp darbo ir gyvenimo

Pusiausvyra tarp darbo ir gyvenimo

Pusiausvyra

Pusiausvyra tarp darbo ir gyvenimo jau seniai tapo visų labai trokštamu dalyku. 

Beveik kiekvienas mano sutiktas žmogus ieško balanso savo gyvenime, tačiau ar tai apskritai įmanoma? Juk labai dažnai viena ar kita sritis nusveria, tuomet balanso ir pusiausvyros paieškos atrodo bevaisės. Blogiausia, mano nuomone, kad prioritetu ilgam laikui tampa darbas, kvalifikacijos kėlimas, projektai, o poilsis ir šeima nustumiami į šalį. Prisipažinkite, ar dažnai sakote frazę: “Dar spėsiu pailsėti”? 

 

Deja, dirbant be perstojo ir nuolat atidėliojant poilsį, labai lengvai galima perdegti, ir tada jau nieko nesinori… Šeimai irgi pabosta laukti: vaikai užauga ir palieka namus, su sutuoktiniu ar sutuoktine vieną dieną galima atsibusti svetimais.

 

Kažkada ir aš judėjau kartu su tuo nesibaigiančiu srautu, ieškodama gyvenimo balanso. Šiandien noriu pasidalinti su jumis savo patirtimi ir tuo, kas man tame kelyje, padėjo. 

 

Man mano paieškoje atradimu tapo aromaterapija. Tikriausiai žinote, kad kvapas turi labai stiprų poveikį mūsų pasąmonei, o grynieji eteriniai aliejai yra labai koncentruoti, todėl užtenka mažo lašiuko to gėrio, kad giliai mumyse gimtų kitokios mintys. Eterinių aliejų naudojimas leidžia man visuomet būti dabartyje, pajusti buvimą “čia ir dabar”. Dėka šios praktikos aš beveik visuomet suprantu, kas man ir mano šeimai dabar yra geriausia, priimu tinkamus sprendimus bei, kiek įmanoma, išlaikau balansą.

 

Taip pat man patinka ir tai, kad aromaterapija puikiai papildo ir sustiprina kitus atsipalaidavo būdus ar praktikas. Juk siekdami balanso, užsiimame joga ar sportu, domimės sveika gyvensena, keliaujame, įvedame naujas šeimos tradicijas, užsiimame kūryba. Tinkamai parinkti eteriniai aliejai padeda sustiprinti jų efektą ir pasijusti dar geriau. 

 

Pavyzdžiui, su Lavender ir Peppermint jūs praleisite ramų vakarą su šeima, Frankincense nuteiks jus kūrybiškai, ir kas žino, gal prisidės prie puikaus kūrinio atsiradimo! Panaway atpalaiduos po sporto, eterinių aliejų linija su plusu Orange+, Clove+ ir kiti suteiks jūsų gaminamam maistui sodresnį skonį. 

 

Be to, kompanija Young Living specialiai savo vartotojams sukūrė eterinių aliejų mišinius, padedančius lengviau prisijaukinti pokyčius bei siekti tikslų. Garinkite juos namuose ir ofise, naudokite vietoj kvepalų, įkvėpkite pauzių ar sunkių akimirkų metu, efektą pausite visai netrukus. 

 

Tad siekdami balanso bet kokioje gyvenimo srityje, susidraugaukite su aromaterapija. Rekomenduoju atkreipti dėmesį į perkamų eterinių aliejų kokybę. Eteriniai aliejai turi būti natūralūs, be sintetinių priedų ir pagaminti išsaugant jų gerąsias savybes. Priešingu atveju, galite labiau pakenkti sau nei padėti. 

 

Pasitikiu Young Living siūlomų eterinių aliejų ir kitų prekių kokybę, nes pati lankiausi ūkiuose, laboratorijose ir mačiau gamybos procesą. Be to, kai prasidėjus pandemijai jų paklausa staigiai išaugo, kompanija nepradėjo gaminti daugiau, o tiesiog įvedė pirkimo limitus, tuo parodydama, kad jai rūpi gamta,  natūralumas ir tvarumas. 

 

Aromaterapija – stiprus įrankis. Įvaldykite jį ir pakeiskite savo gyvenimą, surasdami balansą visose srityse. 

 

Share on facebook
Share on linkedin
Scroll to Top