Atsiliepimai

Tinklinis marketingas

Larisa Šoltyš (Ryga, Latvija)
Aromatestavimas, aromaverslo partnerė veikloje su Young Living

Miela Jolanta!

Nuo pat pirmų mūsų pažinties dienų tu man esi nuostabus pavyzdys, tikras komandų kūrimo ir mokėjimo užtikrinti komunikaciją tarp jos narių etalonas. Atsimenu tuos laikus, kai tapau Young Living įmonės dalimi ir neturėjau nė menkiausio supratimo, kokias turiu perspektyvas, kaip vystytis toliau, o tu buvai šalia, dalinaisi patarimais, žiniomis, skatinai nenuleisti rankų ir žengti pirmyn. Tu – Lyderė iš didžiosios raidės! Per tave manyje gimė susidomėjimas eteriniais aliejais, aromaterapija, gavau naują profesiją, kuri mane įkvepia. Tačiau tu padėjai man ne tik įmonės veikloje – tu padėjai man susidoroti su mano vidinėmis baimėmis ir nepasitikėjimu savimi. Esu laiminga draugauti su tavimi!

Tinklinis marketingas

Asta Stankūnaitė (Vilnius, Lietuva)
Aromapsichologijos, aromaterapijos lektorė, aroma veiklos vystytoja, aktorė, viešojo kalbėjimo lektorė, balso trenerė

Jolanta – tikra tinklinės rinkodaros profesionalė, geba burti sėkmingą komandą, suteikia palaikymą, įžvelgia tendencijas, generuoja ir įgyvendina idėjas.

Lengvai mezga ir palaiko kontaktą, dirba nuosekliai ir sistemingai.

Jolanta nuolatos tobulinasi, investuoja laiką į profesinį augimą ir iškart įdiegia gaunamas žinias, kartu jomis augina ir savo komandos narius.

Jolanta – įžvalgi mentorė, turi daug žinių ir patirties, aiškiai žino savo tikslus, bei geba padėti išsigryninti juos komandos nariams.

Ji yra tikrosios įkvepiančios lyderystės pavyzdys, prisiima lyderės poziciją su visa tenkančia atsakomybe ir skatina lyderystę savo grupės nariuose.

Ji nuosekliai augina komandą, suteikdama jai visapusišką paramą žiniomis, treniruotėmis, idėjomis, bei nuoširdžiu palaikymu.

Tinklinis marketingas

Anira Wojan (Varšuva, Lenkija)
Young Living aroma verslo partnerė

Sveiki atvykę į džiaugsmo erdvę! – būtent taip atsakau, kai manęs klausia, kodėl nusprendžiau uždaryti visus profesionalius projektus ir skirti laiką tiktai eteriniams aliejams iri jų sklaidai. Eteriniai aliejai – tai džiaugsmas gauti Gamtos dovaną gryniausioje formoje ir džiaugsmas dalintis šia dovana su kitais.

Niekas mano gyvenime neprilygsta didesnei dovanai, kaip sveikatingumo patirtis, kurią gavau Jolantos Puzienės dėka. Šiandien Jolanta yra mano Mokytoja ir Draugė. 2017 metais, mūsų susitikimas buvo netikėtas Lietuvoje, nors, kaip žinote – atsitiktinumų nebūna. Iš Jolantos sužinojau, kad egzistuoja realybė, nors skamba lyg kaip pasaka. Pradžioje man sunku buvo tuo patikėti. Labai greitai pats likimas leido man įsitikinti „Young Living” aliejų poveikiu. Savo susitikimuose visada kartoju: „Dievas sugalvojo aliejus, tačiau geriausius turi „Young Living”.

Nuo 2019 metų esu Sidabrinis Young Living lyderis (Silver kvalifikacija) Lenkijoje. Turint ilgalaikę savo verslo patirtį ir dirbant kartu su Jolanta išsigryninau svarbiausias eterinių aliejų tinklinio marketingo sėkmės paslaptis:

  • Gerbti kiekvieną žmogų
  • Galvoti palankiai apie visus
  • Kalbėti palankiai apie visus
  • Kalbėti su kiekvienu meilės kalba
  • Užjausti nelaimėje
  • Visada veikti kitų labui
  • Dirbti sąžiningai
  • Nelaikyti savo širdyje pagiežos
  • Atverti širdį vargšams ir ligoniams.
  • Dėkoti Dievui už kiekvieną dieną.

Tinklinis marketingas

Lilija Stepanova (Minskas, Baltarusija)
Aromaverslo partnerė veikloje su Young Living

Man pažintis su Jolanta buvo tikra likimo dovana.

Būtent ši pažintis leido man pamatyti tai, ko siekiau pastaruosius metus: kaip galima subtiliai, moteriškai, tačiau kartu aktyviai, veiksmingai ir aiškiai vystyti verslą pamėgtoje srityje.

 

Jolanta yra talentinga ir dosni! Jos palaikymas ir pagalba padėjo man sukurti komandą, įsisavinti visus aromaverslo vystymo subtilumus. Tai yra žmogus, į kurį tu kreipiesi pagalbos ir gauni nepalyginamai daugiau, nei prašei, su kuriuo pasikalbėjęs jauti jėgų, entuziazmo ir atsinaujinimo antplūdį.

Tinklinis marketingas

Su meile, Jelena Zlenko (Kijevas, Ukraina)
Psichoterapeutė, aromaverslo partnerė veikloje su Young Living

Yra draugai kaip maistas – jų reikia tau kasdien.

Yra draugai kaip vaistas – ieškai jų, kai tau blogai.

Yra draugai kaip liga – jie patys tavęs ieško.

Bet yra ir tokie draugai, kaip oras – jų nematyti, bet jie visada su tavimi šalia…

Susipažinusi su Jolanta Puziene, supratau, kad ji kaip mano verslo partnerė gali vaidinti įvairias roles, tačiau ji visada suteiks palaikymo, nurodys tinkamą kelią ir padarys tai labai elegantiškai, kas jai puikiausiai pavyksta. Lengvai bet kartu labai užtikrintai. Moteris-žavesys, moteris-stilius, moteris-mentorė, moteris-ledi…  žodžiu, „viskas, ką vertinu ir kuo žaviuosi, viename“, kaip išsireikštų bet kuri moteris, žinanti tikrąją garbingų santykių vertę.

Tinklinis marketingas

Maja Briu (Maskva, Rusija)
Parapsichologė, karmos gydytoja, transformacijos koučerė, trenerė, aromaterapeutė, meno terapeutė

Su Jolanta susipažinau prieš 5 metus (2015-siais) kaip su viena charizmatiškiausių Young Living įmonės lyderių. Pirmą kartą dalyvauju tinkliniame versle, ir anksčiau tam tikri dalykai mane trikdė ir atstūmė nuo dalyvavimo MLM versle. Tačiau, įdomus faktas – būtent Jolantos, jos palaikymo, gebėjimo elgtis be galo rūpestingai ir išmintingai su savo partneriais, jos įgūdžių, taktikos ir taktiškumo, daugialypio požiūrio į verslą, jos turtingos Sielos dėka mes darome nerealius dalykus, tiek iki karantino, tiek jo metu! Taip, būtent! Ko gero, versle nebeveikia paprasti modeliai, pagrįsti vien pinigų gavimu bet kokiu būdu, laikai pasikeitė. Šiandien aktualus požiūris iš Dvasios pozicijos, paremtas komandiniu darbu, dėmesys kiekvienam, mažiausiai pastebimam savo struktūros nariui.  Tik vieningas mechanizmas, komandinis darbas, pagarba, motyvacija ir individualiai kiekvienam pritaikytas požiūris – tai yra unikalus Jolantos stilius. Esu tikra, kad Jolanta net mažiausiai pastebimame partneryje įžvelgs gryną aukštos kokybės deimantą ir nušlifuos jį, kiek mes patys leisime tai padaryti. Stebiuosi jos neįtikėtinu gebėjimu daryti stebuklus įmonėje, įkvėpti žmones ir suteikti žmogui būtent tokį palaikymą, kokio jam reikia būtent šiame gyvenimo etape. Tikra Lyderė, turinti didelę atvirą širdį, mokanti derinti dvasinį pasaulį su materialiu, atskleisti partnerių potencialą ir padėti siekti sėkmės, uždirbti pinigus lengvai, išmintingai ir mėgaujantis tuo! Džiaugiuosi, kad esame pažįstamos, dirbame vienoje komandoje ir draugaujame! Dėkoju už tai, kas esi!  

Tinklinis marketingas

Oksana Apanavičienė (Vilnius, Lietuva)
Young Living aromaterapijos verslo vystytoja

Esu Oksana Apanavičienė studijas baigiau socialinių mokslų, o patirtį sukaupiau pardavimų srityje.

Kai priėmiau sprendimą dirbti su Young Living Jolanta Puzienė buvo mano mokytoja – mentorė.

Kai pradėjau dirbti supratau, kad nemoku nieko ir man teko mokytis nuo pagrindų.

Nuo atsakymo kodėl aš pasirinkau Young Living ir iki to kaip mokyti kitus.

Jolanta Puzienė man patiko kaip mentorė tuo, kad ji mokėjo perteikti informaciją patraukliai ir man suprantama kalba.

Eigoje pajutau, kad ji turinti didžiulę kantrybę ir jos nuoširdumas ir tikėjimas manimi, man davė begalinės jėgos veikti pirmyn.

Aš ją girdėjau kaip asmenybę.

Matyt dėl to, kad ji mokė savo pavyzdžiu ir tai tęsiasi iki šiol.

Aš ją matau kaip profesionalę mentorę, kuri sugeba įsigilinti į mano lukesčius ir mane įkvėpti dideliems rezultatams pasiekti.

Jos pagalba esu vedama ten kur man reikia būti.

Tinklinis marketingas

Dalia Valaitienė (Kaunas, Lietuva)
Nepriklausoma Young Living distribiutorė

2015 metais patyriau stebuklą – atradau eterinius aliejus. Sužinojusi apie Young Living eterinius aliejus, buvau maloniai nustebinta atradusi ne tik nuostabius produktus, bet ir bendruomenę, kurioje sutikau daug puikių žmonių. Giliai širdy jaučiu, kad tai tik nuostabios kelionės pradžia. Man ypatingai pasisekė sutikti Jolantą Puzienę. Turėti savo mentorium, lyderę Jolantą yra didelė dovana, nes visada ja galima drąsiai pasitikėti, jos žodis yra tvirtas, patikimas, ir įkvepiantis, ir palaikantis. Jolanta yra nuostabi lyderė. Ji man puikus pavyzdys kaip reikia visapusiškai vystyti klientų ir partnerių sąntykius. Ji yra ne tik asmeninių pokalbių ekspertė, bet ir sugeba puikiai valdyti grupės dėmesį ir įkvėpti visus siektį savo svajonių. Nuo paprastų konsultacijų telefonu, iki renginių internetu ar gyvai – Jolanta mus veda rodydama puikų tikėjimo savimi pavyzdį. Turėti savo lyderiu Jolantą yra didelė dovana, nes visada ja galima drąsiai pasitikėti, jos žodis yra tvirtas, patikimas, ir įkvepiantis, ir palaikanti. Ačiū, kad galiu augti kartu. Ačiū, kad įkvepi savo nuostabia lyderyste, savo paprastumu ir draugyste, greta puikių profesanalių įgūdžių, vizijos, kuria daliniesi su kiekvienu, kurie keliauja šį kelią kartu. Tavo dėka žmonės tampa laimingesni ir sėkmingesni. Džiugesys, kai esi veikloje, kurioje padėdamas kitiems, padedi ir sau! Kas tame svarbiausia, kad tavo dalyvavimo dėka, šimtai žmonių siekia svajonių! Neatsiejama tavo veiklos sėkmės dalis, tai efektyvus būdas reikšti unikumą, savitą pasaulėžiūrą ir burti aplink save bendraminčius .Džiaugiuosi tavo buvimu šalia. Verslas nebūtinai reiškia nuolatinę konkurenciją, stresą ar kovą. jis gali būti pozityviai sustyguotas kuriant gerus santykius. Esi mums elegancijos etalonas, esi labai veikli: trys vaikai, trys verslai,  ir mokytis spėji, esi tikras pavyzdys, kaip viską suderint ir kad tai įmanoma!

Linkiu kūrybinės sėkmės ir nuoširdaus dalinimosi savimi. Tegul tavo geras pavyzdys būna užkrečiamas. Džiaugiuosi, kad galiu mokytis iš tokios puikios lyderės: atsakingos, ryžtingos, supratingos, objektyvios, pasitikinčios, motyvuotos, atviros. Tu esi visiems pavyzdys! Ačiū už lyderyste, partneryste, draugyste!

Olfaktoterapija

Asta Petraitienė
Fotografė

Jolantą pažįstu iš Galimybių akademijos kurso paskaitų, kur ji pristatinėjo kitas lektores.

Ir po dienos darbų susirinkusias studentes atgaivindavo duodama išbandyti praktiškai kažkurį iš eterinių aliejų.

Vėliau teko išbandyti ir Jolantos vedamus Olfaktoterapijos užsiėmimus.

Buvo labai įdomu eterinių aliejų kvapo pagalba gilintis į psichologinius vidinius niuansus, kelti klausimus ir surasti atsakymus.

Be galo žaviuosi šiuo savęs pažinimo būdu ir tuom, kaip subtiliai ir nepastebimai Jolanta moka supažindinti su kiekvienu eteriniu aliejumi bei individualiu jo poveikiu.

Olfaktoterapija

Viktorija Novojatlova Jakštė
Verslo valdymo sistemos konsultantė-analitikė

Dėkoju likimui ir Visatai, kad suvedė kelius su tavimi, Jolanta.

Gyvenime sutikti tokį harmoningą, sąmoningą žmogų yra tikra dovana.

Pokalbis su Jolanta – sustato tave į tinkamus ratus, o olfaktoterapijos susitikimų metu padeda atskleisti sudėtingiausius aspektus iš asmeninio gyvenimo ir paverčia juos gana paprastais.

Po olfaktoterapijos susitikimų, vos per du mėnesius atsivėrė visai kitokios galimybės, pradėjo pildytis senos svajonės, atsirado pasitikėjimas, išlaisvėjo mano mintys, sustiprėjo tikėjimas savimi.

Galėčiau 100 kartų kartoti, ačiū Tau už išsilaisvinimą, įkvėpimą ir tikėjimo savimi susigrąžinimą!

Algimantė Griciūtė

Olfaktoterapija

Algimantė Griciūtė (Vilnius, Lietuva)
Komunikacijos ir įvaizdžio kūrėja

Oflaktoterapijos susitikimų labai laukdavau.

Nes tai buvo naujas, dar nebandytas būdas pažvelgti į savo vidų per kvapus.

Susitikimai nustebino proceso gyliu, į kurį panirau labai greitai, nes Jolanta geba sukurti saugią ir jautrią atmosferą.

Dar tarp oflaktoterapijos susitikimų įvyko keletas stebuklėlių, stipriai susijusių su intencijomis, su kuriomis atėjau.

Ne todėl, kad kvapų terapija pati savaime daro stebuklus, o todėl, kad po sesijų gan greitai keičiasi elgsena bei persiformuoja blokuojantys įpročiai, jeigu su tuo yra nuoširdžiai dirbama.

Pajutau, kad kvapai – nuostabus įrankis patikrinti savo ribas, jas praplėsti, panėrus į prisiminimus suvokti esmę ar prisijaukinti kažką naujo, kas tarnaus ilgai.

Jaučiu didelį dėkingumą už tai, jog pamilau Jazminą.

Dabar tai vienas ingredientų ir mano kvepaluose!

Dėkoju Jolantai, kad turėjau galimybę prisiliesti prie subtilaus ir gilaus kvapų pasaulio…

Aromaterapija

Vilma Sirvydienė
SMART FOOD Living įkūrėja Subalansuotos mitybos praktikė ir mentorė

Iki pažinties su Jolanta apie kvapus težinojau tik viena: mane erzina kvapai.

Namuose nemėgau tikrų gėlių, niekada nenaudojau nei smilkalų nei kvepiančių žvakių.

Nesu iš tų, lengvai neriančių į naujus produktus ir visada įtariai žiūriu į pardavimų konsultantus, ypač tinklinio marketingo versluose.

Džiaugiuosi, kad mano kelionė aromaterapijoje prasidėjo būtent su Jolanta.

Jos profesionalumas, žmogiška šiluma prisijaukino mane.

Savęs pažinimas su olfaktoterapija mane stipriai paveikė.

Gyvų kvapų – eterinių aliejų – poveikis atvertė kitą mano gyvenimo puslapį, leido drąsiai pažvelgti į savo praeitį, pripažinti savo vidinį vaiką ir ugdyti dabartinę Moterį, brandinti vidinę harmoniją.

Tai paskatino mane domėtis šią sritimi dar giliau tiek asmeniškai, tiek profesiniame kelyje.

Dėkoju, Jolanta, jog atėjai į mano gyvenimą ir atskleidei kvapų mokslą ir jų magiją.

Aromaterapija

Daiva Laugalienė
UAB Pagautė partnerė, apskaitos ir mokesčių konsultantė

Su Jolanta likimas suvedė emociškai man labai sunkiu metu, kai netekties liūdesys buvo atėmęs visą gyvenimo džiaugsmą.

Kad gamta turi neišsenkamą galią ir yra puiki žmogiško kūno bei sielos gydytoja žinojau dar iš savo tėvelių, kurie labai domėjosi ir vertino augalų teikiamą naudą.

Mūsų namai visada kvepėjo įvairiausių žolelių aromatais: vasarą joms džiūvant, o žiemą – geriant kvapniasias arbatas.

Gal todėl manęs neerzina nė vienas eterinių aliejų kvapas, atvirkščiai, juos uosdama tarsi nusikeliu į vaikystę, jaučiu saugumą, rūpestį ir meilę.

Todėl Jolantai esu be galo dėkinga už Young Living eterinių aliejų pasaulio pažinimą ir jų pritaikymą mano šeimos kasdienybėje bei darbinėje aplinkoje.

Aromaterapija

Jurgita
Kaligrafijos harmonija

Miela Jolanta, kaip malonu pažinti jus, ir su didele meile, ramybe, nuoširdumu, profesionalumu, atkaklumu ir pasitikėjimu vystomą jūsų aromaterapijos veiklą!

Stebėdama jūsų dalinimąsi savimi įvairiuose socialiniuose tinkluose vis labiau imu pažinti jus ir šią maloniai kvapnią sritį, kokią didelę naudą ji suteikia žmogui, kiek daug naudingos informacijos suteikiate, įvairių patarimų, remdamasi savo asmenine patirtimi ir sukauptomis žiniomis.

O ypač mane žavi jūsų šiluma, tas malonus jausmas, kuris neatsiejamas.

Galimybių Akademija

Neringa Kaminskienė
Ugdymo studijos „Pieva“ įkūrėja Švietimo pagalbos specialistė

Su Jolanta susidūriau pirmą kartą Galimybių akademijos „online“ mokymuose.

Taip, kaip ji pristatė (su dideliu entuziazmu) programą, jų vertę, iš karto „užkabino“ ir supratau, kad verta pradėti.

O pamačius Jolantos pristatymą apie aromaterapijos verslą bei kitus pranešimus, tapo aišku, kad tai labai įdomi asmenybė, turinti didelį bagažą žinių ir patirties ne tik aromaterapijos srityje, versle, bet ir konsultavime, bendravime, moterų palaikyme.

Pusę metų Jolanta buvo šalia, kol įveikiau mokymų kursą.

Labai gera jausti, žinoti, kad yra žmogus, kuris visada palaikys, pastiprins, pasidomės, kaip sekasi, patars.

Mokymai baigėsi jau seniai, tačiau Jolantos moralinę paramą ir rūpestį jaučiu iki šiol.

Esu dėkinga už tai.

Jolanta žaviuosi, nes tai žmogus, kuris sugeba net per atstumą daryti teigiamą įtaką.

Galimybių Akademija

Daiva Labunskienė
VšĮ Teniso stilius įkūrėja ir vadovė

Su Jolanta susipažinau Galimybių akademijos dėka.

Atsitiktinai pamačiau

moterims skirtos Galimybių akademijos kursų temas ir panorau pati

išbandyti.

Visų kursų metu Jolanta žavėjo savo profesionalumu, suderintu

su iš jos spinduliuojančiu moteriškumu ir pozityvia energija.

Jolanta

savo pavyzdžiu rodė, kad nieko nėra neįmanomo, reikia tik įdėti

pakankamai pastangų.

Iš Jolantos trykštantis entuziasmas skatina veikti,

kelia motyvaciją ir ryžtą.

Jolanta, būdama savo srities ekspertė, turi

be galo daug naudingų patarimų ir mielai dalinasi savo patirtimi.

Galimybių Akademija

Elena Danilova
Kosmetologė

Susipažinau su Jolanta Galimybių Akademijos kurso metu.

Tai buvo viena įdomiausių pažinčių tuo laikotarpiu.

Jolanta protinga, įdomi, veikli, charizmatiška asmenybė.

Jolanta turi talentą apjungti žmones bendram tikslui ir darbui.

Galimybių akademija padėjo man sustatyti “į vietas” asmeninius prioritetus ir atrasti kosmetologo profesiją iš naujo, o Jolanta supažindino su eteriniais aliejais ir suteikė žinių apie aromaterapijos pasaulį.

Galimybių Akademija / Galimybių Klubas

Vilma Urbutė
NT brokerė, Galimybių klubų prezidentė

Kai pagalvoju apie Jolantą, pirmiausi žodžiai kurie ateina – tai lyderystė, palaikymas ir meilė aplinkai.

Su Jolanta susipažinau Galimybių akademijoje, tuokart mane sužavėjo tai, kad jos lūpomis kalba tikra patirtis, isgyventos istorijos.

Vėliau, jau kuriant Galimybių klubus moterims, Jolantą pažinau kaip verslo partnerę – tikrą lyderę, įkvepiančią motyvatore, kaip labai stiprią, atsakingą ir disciplinuotą asmenybę, kuri niekada neieško kelio atgal ir visada yra žingsniu priekyje.

Tai žmogus, kuris nuolat tobulėja ir savo pavyzdžiu skatina kitas moteris nepasiklysti gyvenimo ir buities labirintuose.

Man Jolanta yra viena tų moterų, kuriomis nuoširdžiai žaviuosi.

Esu be galo laiminga, kad turiu galimybę augti ir kurti įvairius projektus kartu su ja!

Turėti tokią verslo partnerę man yra Dievo dovana.

Galimybių Klubas

Raimonda Sonienė
Optometrininkė

Bendradarbiavimas su mentore prisidėjo prie mano asmeninio augimo bei suteikė papildomos motyvacijos tolimesniems darbams: pradėjau nebijoti svajoti, drąsiau priimu įšukius, suvokiu planavimo, stategavimo, tikslų išsikėlimo galią, patikėjau kontaktų mezgimo suteikiamomis galimybėmis.

Jolanta Puziene, dėkoju už laiku papasakotą savo sekmės istoriją bei patirtį, kuria taip atvirai daliniesi ir įkvėpi aplinkinius.

Gera mokintis iš geriausių!

Galimybių Klubas

Olga Kairienė
Asmeninio prekės ženklo konsultantė - edukatorė

Su Jolanta susipažinome kuriant “Galimybių akademijos” online mokymų kursą.

Prisipažinsiu, labiausiai mane sužavėjo Jolantos verslumas, lengvumas, kryptingumas ir veiklų aktyvumas.

Pažinus artimiau tinklaveikos “Galimybių klube” įsitikinau, kad Jolanta yra partnerystės įkvepėja, kuri nuoširdžiai dalinasi asmeninėmis įžvalgomis ir sujungia žmones, kurie gali būti naudingi vieni kitiems.

Bendraudama su žmogumi Jolanta visada galvoja, su kuo jį supažindinti, kad įvyktų rezultatyvi partnerystė padėsianti asmenybėms ir verslui augti.

Ačiū, Jolanta, tavo dėka praturtinau savo socialinį kapitalą ir tikiu dar labiau sustiprinau savo reputaciją.

Dalindamasi tu leidi kitiems augti –  tai labai vertinu.

Galimybių Klubas

Jūratė Tuzinaitė
INVL Asset Managment tarpininkų tinklo plėtros vadovė, MB Colifa bendrasavininkė

Tikiu, kad atsitiktinumo gyvenime nebūna, gyvenimas periodiškai suteikia mums galimybes.

Jolantą Puzienę pirmą kartą pamačiau viename iš jos organizuojamų renginių „Moteris – laiminga verslininkė“, likau sužavėta, bet galimybe nepasinaudojau, – žinote, tie patys pasiteisinimai: ne dabar, gal ne man…

Tačiau, kai vėl sutikau Jolantą – Moterų galimybių klube, nedvejodama priėmiau pasiūlymą bendriems projektams ir labai tuo džiaugiuosi.

Jolanta puikus pavyzdys, kaip švelni ir moteriška moteris gali strategiškai vadovauti, įkvėpti ryžto, skatinti.

Esu dėkinga Jolantai už pasitikėjimą ir krūvą tikslingų rekomendacijų mano verslui.

Galimybių Klubas

Diana Michailova
Asmeninių finansų valdymo ekspertė, lektorė

Su Jolanta susipažinau tokiu gyvenimo periodu, kai ieškojau saves iš naujo: draugė atsiuntė pasiūlymą nueiti į Galimybių akademijos mokymus, kur pirmą kartą pamačiau Jolantą.

Buvau sužavėta jos pristatymu ir tapau online akademijos kurso student!

Po kiek laiko vyko Galimybių akademijos sąskrydis, kur gavau pakvietimą ateiti į Galimybių klubo renginį!

Nuo pat pirmos Jolantos pristatymo minutės supratau, kad tai ta vieta, kur noriu būti!

Su nekantrumu laukiau, ar mane priims į klubą.

Didžiausia gimtadienio dovana tapo žinia, kad tapau klubo nare ir kai manes paklausė, ko aš norėčiau, kad būtų mano mentorė – iš karto pasakiau – tik Jolanta!

Kiekvienas susitikimas ir pokalbis su ja, kaip mano mentore, man vis daugiau taškų susidėliodavo ant “i”, nes ji gali vienu sakiniu išblaškyti visą nerimą ir pakelti motyvaciją.

O jos patirtis ir patarimai man pačioje pradžioje buvo tikras išminties lobis!

Atsigręžus atgal, į pirmus savo žingsnius tinklaveikoje, neįsivaizduoju savęs be Jolantos šalia!

Galimybių Klubas

Lina Nikitinaitė
Dėkingumo ir Sėkmės knygų žurnalų autorė, tekstų kūrėja

Jolantėlė – tai moteris, dama, mama, draugė, kolegė, verslininkė, su kuria mane suvedė Dangus. 

Stebiu ją ir žaviuosi, kokia stiprybė slypi gražioje sieloje, o joje slypi jos daug 

Žinau, kad su ja susitikusi, būsiu elegantiškai ir moteriškai pasitikta; kalbėdamasi būsiu išgirsta ir suprasta; dirbant – išklausyta bei tai, ką ji pažadėjo, bus įgyvendinta pačiu geriausiu būdu.

Vienas malonumas dirbti su Tavimi, o tuo pačiu Tave atrasti.

Scroll to Top