Jolanta Puzienė

Dizainas be pavadinimo (98)

Kas aš esu?

Esu ne tik pokyčių, bet ir galimybių žmogus, mentorė. Turėdama 11 metų sėkmingą profesinę patirtį viešųjų pirkimų ir ES projektų srityje bei augindama tris vaikus, ieškojau didesnių savęs realizavimo, įprasminimo galimybių. Norėjau gyventi kokybišką gyvenimą ir kartu suteikti jam daugiau prasmės. Pasikliaudama savo vidine intuicija 2014 metais  pasinėriau į aromaterapijos tinklinio marketingo verslą. Kaip patikimą partnerį šiai savirealizacijai pasirinkau kompaniją Young Living, kuri pasaulyje buvo plačiai žinoma jau daug metų, tuo tarpu Lietuvoje – dar tik kojas apšylanti naujovė. Šie iššūkiai viliojo, tačiau kartu ir gąsdino. Kilo esminis klausimas, ar man pavyks? Visgi smalsumas stūmė mane į priekį.

Eteriniams aliejams atsiradus mano gyvenime, viskas ėmė keistis labai greitai. Augalų esencijos ir gamtos jėga padėjo sparčiau skleistis mano talentams. Pradėjo augti mano tinklinio marketingo verslo komandos ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Įsibėgėjus šiam verslui, apjungiau partneriškus verslo santykius su keliomis bendramintėmis ir moterų verslumo skatinimui įsteigėme „Galimybių akademiją“, vėliau „Galimybių klubą moterims“. Viskas vyko organiškai atsiduodant įkvėpimui, sutinkant reikiamus žmones, nuolat tobulėjant ir užsiimant saviugda.

Per visą verslo vystymo laikotarpį – nuveikta tikrai daug. Pats svarbiausias rodiklis, kuris parodo visų nuveiktų darbų sėkmę ir rezultatus – tai kitų žmonių laimė ir tobulėjimas.  Didžiausia dovana man  – matyti ir jausti įkvėpimą kitų akyse, net jei tie žmonės manęs ir nepažįsta.

Kuo galiu Jums padėti?

Mano misija – konsultavimas ir mentorystė. Turiu sukaupusi be galo daug žinių ir įgijusi mentorystės patirties, tad didžiausia mano sukurta pridėtinė vertė kitiems – padėti užaugti naujiems lyderiams. Supažindinsiu, kaip auginant savo autoritetą, skleidžiant žinomumą steigti komandas vietinėse bendruomenėse. Burdamiesi į komandas bei būdami glaudžioje partnerystėje, mes galime daug daugiau nuveikti ir duoti sau bei kitiems, tačiau tam reikia įdėti pastangų, atsidavimo ir pasitikėjimo. Daug laiko skiriu sisteminių modelių, tinklų kūrimui, turiu „know-how“ kaip tai pritaikyti įvairiose Lietuvos vietose ar netgi užsienio šalyse.

Mano aistra ir vizija – darbas partnerystėje, todėl noriu dirbti, konsultuoti, mokyti atsakingus žmonės, ieškančius naujų idėjų, vertinančius gerų kontaktų svarbą ir norinčius dėl to nuversti kalnus. Pati visada ieškau „win-win“ mechanizmų partnerystei. Tinklinis marketingas –  gana nauja sritis, apie tai nėra nei mokymų nei daug kokybiškų erdvių, bendruomenių. Aš kaip praktikė pasidalinsiu savo patirtimi ir kitų sėkmės istorijomis, tad kviečiu –  imkite ir darykite!

Scroll to Top