Mūsų laikmečio varomoji jėga – motyvacija

Mūsų laikmečio varomoji jėga - motyvacija

Mūsų laikmečio varomoji jėga - motyvacija

Motyvacija

Mūsų laikmečio varomoji jėga yra motyvacija –  tam tikrų faktorių visuma, kurie sukelia, išlaiko ir valdo elgesį, leidžiantį pasiekti tam tikrą tikslą. Judėdami link tikslo, mes veikiame, strateguojame, siekiame smulkesnių tikslų, ir, juos pasiekę, vėl dairomės kitų viršūnių.

Motyvacija tapo labai populiari visose gyvenimo srityse, net draugai ima klausinėti, kaip motyvuoji save.  Deja, labai dažnai tai, ką mes vadiname motyvacija, yra mūsų valia… Ir labai daug tikslų siekiame ne dėl to, kad mes to norime, bet dėl to, kad taip reikia. Tokiu atveju surasti tai, kas motyvuoja, labai sunku, todėl veikiama labiau iš valios. Manau, kad tikrai galima daug pasiekti valios pastangomis, tačiau šitaip veikdamas, žmogus greičiau perdega ir tada jau svarbūs tampa kiti dalykai, o ne tikslai. Kaip gi surasti savo tikruosius tikslus ir motyvaciją veikti? Siūlau atsigręžti į gamtą ir susipažinti su aromaterapija. Jūsų mėgstami kvapai apie jus ir jūsų tikruosius norus gali pasakyti labai daug, o nuolat naudojami eteriniai aliejai gali padėti atrasti širdžiai mielą veiklą. 

Juk tikslai, kurie yra siekiami tam, kad juos pasiektume, veda į niekur. Link jų sunku eiti, sunku save motyvuoti jų siekti ir dar sunkiau būna, kai pasieki tikslą, nes nėra to tikrojo triumfo jausmo, kaip ir nėra noro eiti toliau. Aromaterapija padeda atrasti kelią, kuriuo norisi eiti, nes tada klausai savo širdies. Ir tai visai kitoks kelias, juo eiti malonu, žinai, kad nors ir bus kliūčių, tu vistiek juo eisi. Kliūtis suvoki kaip normalaus proceso dalį. Tuomet eteriniai aliejai yra tarsi patikima apsauga visos tos ilgos link tikrojo tikslo kelionės metu. Be abejo, jūs žinote, kad kai kurie eteriniai aliejai motyvuoja, žadina kūrybiškumą, padeda atrasti vidines jėgas, tačiau būtent tada, kai jūs siekiate tikrojo tikslo, jie suveiks geriausiai. 

Eterinių aliejų poveikį pajausite ir tada, kai siekiate ir “ne jūsų tikslo”, tačiau jis nebus toks stiprus, koks jis būna tada, kai einate širdies keliu. Aromaterapija pagelbės atrasti tai, ko jūs iš tikrųjų norite. Eterinių aliejų mišiniai Dream Catcher, Awaken padės suvokti, kokių tikslų jums norisi siekti, Highest Potencial ir Clarity – surasti vidinių jėgų ir potencialo veikti, Motivation ir Magnify Your Purpose – motyvuos. Kai pritrūksta kūrybiškumo, po ranką turėtų būti Frankincense ar Citrus Fresh, kai reikia energijos – En-R-Gee, kai norėsite jaustis tvirtai stovintys ant kojų, paimkite Harmony ar Grounding. 

Per eterinius aliejus gamta dalinasi su mumis savo natūraliomis galiomis, atsidėkoti jai galime, siekdami savo tikrų tikslų ir motyvuodami kitus tai daryti. 

Share on facebook
Share on linkedin
Scroll to Top