Misija įmanoma: nuosavas verslas MLM pagrindu veikiančioje kompanijoje. Tinklinis marketingas gali atnešti pelno!

Misija įmanoma: nuosavas verslas MLM pagrindu veikiančioje kompanijoje. Tinklinis marketingas gali atnešti pelno!

Labai dažnai tenka girdėti įvairių nuomonių apie tinklinį marketingą. Apie 80% iš jų būna nepalankios, net negatyvios. Deja, taip atsitinka būtent dėl to, kad tinklinis marketingas žmonėms asocijuojasi su finansinėmis piramidėmis, įkyrumu ar net sekta. Visą tai vyksta todėl, kad žmonės Lietuvoje vis dar nežino iki galo, kas tai yra tinklinis marketingas ir kaip dirba MLM (multi level marketing) kompanijos. 

 

Young Living kompanija, kurios pagrindinis produktas yra aukštos kokybės eteriniai aliejai, kaip tik ir yra MLM pagrindu veikianti įmonė. Ji yra oficiali, registruota ir jos siūloma produkcija – eteriniai aliejai, kosmetika, papildai, maisto produktai – atitinka aukščiausius standartus ir jau pamėgta daugybės Lietuvos vartotojų. 

 

Kiekvienas distributorius, dirbantis Young Living kompanijoje, dirba oficialiai, moka mokesčius valstybei ir teikia tik kokybišką produkciją. Tai yra tarsi nuosavas verslas, tačiau su nuolatiniu kompanijos palaikymu, sukurtais įrankiais bei visakeriopa pagalba. 

 

Labai dažnai žmonės ateina į tinklinį marketingą, tikėdamiesi greito pelno. Deja, jie taip pat dažnai ir nusivilia. Kodėl? Nepaisoma, mano nuomone, svarbiausių dalykų. Kai kyla noras išbandyti save šioje srityje, siūlau tikrai tam pasiruošti: pasidomėti pačia kompanija, pakalbėti su žmonėmis dirbančiais joje, išbandyti siūlomą produktą ir aiškiai suprasti, kam jums to reikia, kokius gyvenimiškus poreikius tai turi patenkinti. Atsakyti sau į klausimą “Kodėl”. Be to, dar rekomenduočiau kiekvienam, kas nori pradėti dirbti bet kurioje MLM kompanijoje, pirmiausia pasidomėti turima industrijos, kompanijos patirtimi ir įsitikinti pagrįstomis galimybėmis, o ne pulti stačia galva, apsvaigus nuo pažadų. Deja, svajones apie greitus pinigus dažniausiai ir lieka tik svajonėmis. 

 

Nežinau, kaip vyksta kitur, nes pati dirbu tik su Young Living kompanija. Bet mūsų kompanija yra suinteresuota, kad žmogui, apsisprendusiam dirbti joje, sektųsi. Yra sukurti pardavimo įrankiai, nuolat vyksta apmokymai ir seminarai. Aš iš savo pusės naujokams rekomenduoju pradžiai “apšilti”: susipažinti su produkcija, pajusti vertybių suderinamumą, kad eteriniai aliejai gerina gyvenimo kokybę ir tik tada paraleliai pradėti rimtai dirbti. Be to, norint užsiimti šia veikla, būtinai reikia tapti šio produkto gerbėju, nes kitaip – ši veikla neveikia.

 

Pastebiu, kad žmonės, vis gi pirmiausia ateina dėl pačios produkcijos ir tik po to susimąsto, kad galėtų tapti šios MLM kompanijos dalimi. 

 

Be to, dirbant su Young Living žymiai paprasčiau kuriamas nuosavas verslas, nes nuolat gauni pagalbą ir palaikymą iš bendraminčių. Kai žmogus ateina į tinklinį marketingą su teigiama emocija, išbandęs ir įsitikinęs, kad tai yra puikus ir kokybiškas produktas, jo galimybės tapti geru distributoriumi ir uždirbti yra didesnės. Kai 100% esi įsitikinęs, kad tai, kuo tu daliniesi, yra kokybiška, kai pats naudoji produkciją, pertiki žinutę daug sėkmingiau. 

 

Ką dar galėčiau patarti? Kurdami savo tinklą nesijauskite, kad dirbate “ant dėdės”. Tai yra nuosavas verslas, kurį kuriate savo gebėjimų ir talentų dėka. O Young Living yra tarsi vyresnioji partnerė, padedanti ir paremianti jus jūsų kelyje link sėkmės. 

Share on facebook
Share on linkedin
Scroll to Top