Blogas

Pusiausvyra tarp darbo ir gyvenimo

Pusiausvyra tarp darbo ir gyvenimo jau seniai tapo visų labai trokštamu dalyku.
Beveik kiekvienas mano sutiktas žmogus ieško balanso savo gyvenime, tačiau ar tai apskritai įmanoma? Juk labai dažnai viena ar kita sritis nusveria, tuomet balanso ir pusiausvyros paieškos atrodo bevaisės.

Skaityti daugiau »

Mūsų laikmečio varomoji jėga – motyvacija

Mūsų laikmečio varomoji jėga yra motyvacija – tam tikrų faktorių visuma, kurie sukelia, išlaiko ir valdo elgesį, leidžiantį pasiekti tam tikrą tikslą. Judėdami link tikslo, mes veikiame, strateguojame, siekiame smulkesnių tikslų, ir, juos pasiekę, vėl dairomės kitų viršūnių.

Skaityti daugiau »

Priešas – stresas! Kaip jį įveikti?

Šiuolaikiniame pasaulyje didžiausias mūsų priešas yra stresas. Stresas mus tyko rytais, kai ruošiamės į darbą ir bandome suspėti viską: atsikelti laiku, paruošti vaikus į mokyklą ar darželį, pagaminti pusryčius, pagalvoti apie pietus ir vakarienę. Streso pilna ir darbo diena, kai atsiranda daugybė darbinių reikalų, užduočių bei projektų, kurių eigos neįmanoma kontroliuoti ar kartais net nuspėti.

Skaityti daugiau »

Senovės išmintis ligų gydymui

Aromaterapija ir eteriniai aliejai nuo senų laikų buvo naudojami įvairioms ligoms gydyti. Apie tai pasakoja tūkstantmetinė aromaterapijos istorija. Be abejo, ir dabar gydytojai kartais rekomenduoja vienus ar kitus eterinius aliejus, druskų kambarį, pirtį, pasivaikščiojimus prie jūros ar miške.

Skaityti daugiau »

Noras aprėpti viską

Vienas iš svarbiausių mūsų laikų troškimų – noras aprėpti viską. Siekiame žinoti daugiau, būti tobulesni dvasiškai, kūniškai ir protiškai, tačiau labai dažnai nusiviliame, pervargstame ir perdegame. Džiaugiuosi, kad man pačiai pavyko išsivaduoti iš viso to, ir šiandien po ranką turiu tai, kas leidžia man tobulėti bei gyventi be streso, savo greičiu ir gerai jaustis.

Skaityti daugiau »
Scroll to Top