Aromaterapija

Dizainas be pavadinimo (97)

Sveikata yra viskas, o be sveikatos – viskas yra niekas.

Aromaterapija – alternatyviosios medicinos kryptis, kuri padeda palaikyti gerą sveikatą ir kuo ilgiau išsaugoti jaunatviškumą bei gyvybingumą. Aromaterapija žmonijos gyvenime žinoma ir efektyviai naudojama jau beveik 5000 metų. Per tiek metų išsivystė kelios aromaterapijos kryptys, o jų pagrindu – mokymo sistemos bei mokyklos. Mokyklos skirtingos, tačiau tikslas vienas – perduoti žinias apie eterinius aliejus ir mokyti sveikai bei kokybiškai gyventi.

Aromaterapija – tai eterinių aliejų naudojimas daugelyje gyvenimo sričių, tačiau sveikatinimas yra viena iš pagrindinių. Eteriniai aliejai padeda stiprinti fizinį kūną, palaiko gerą emocinę būklę, mažina žalojantį streso poveikį ir yra nuostabi prevencinė priemonė nuo visų virusų, bakterijų bei grybelių. Eterinių aliejų pasirinkimas yra labai didelis. Augalai mums dovanoja galimybę naudoti virš 200-300 skirtingų kvapniųjų esencijų ir jų kompozicijų

Aromaterapija yra žmogaus fizinės ir emocinės sveikatos išsaugojimo, stiprinimo būdas, kurio pagrindiniai įrankiai – eteriniai aliejai. Kokybiški eteriniai aliejai atlieka svarbų vaidmenį, nes jie yra tie „išmanieji“ lašeliai, kurie žino kaip žmogui padėti.

Viena iš mažiausiai 10-ies naudingų kiekvieno augalo eterinio aliejaus savybių  – adaptogeninė. Ką tai reiškia? Eterinis aliejus sugeba adaptuotis prie žmogaus organizmo sveikatinimo poreikių. Eterinių aliejų veikliosios medžiagos, patekusios į žmogaus kūną, pačios randa jame vietas, kurioms reikia pagalbos, šalina esamų negalavimų priežastis arba prevenciškai stiprina sveikatą, negalavimams dar net nespėjus pasireišti. Eterinis aliejus – priežasčių šalinimo, o ne pasekmių slopinimo priemonė.

 

2
1

Eterinių aliejų panaudojimo būdų yra labai daug ir pačių įvairiausių. Eterinis aliejus gali sveikatinti, palaikyti buityje švarą, atsisakant cheminių valiklių naudojimo, taip pat pasitarnauti nuotaikos gerinimui, susikuriant savo mėgstamiausių kvepalų derinį. Šitoks universalumas padeda tausoti gamtą, mažinti taršą, būti sveikesniems, linksmesniems. Kurdami tvarų gyvenimą, tampame įkvepiančiu pavyzdžiu kitiems.

Saugi ir efektyvi aromaterapija yra įmanoma tik tokiu atveju, jeigu naudojami pačios aukščiausios kokybės eteriniai aliejai. Dėl šios priežasties aš pasirinkau Young Living eterinius aliejus. Young Living sukurti kokybės standartai ir procedūros užtikrina, kad iki manęs ir mano šeimos atkeliaus tik tai, kas geriausia. Išskirtinis Young Living kokybės garantas yra „Seed to seal“ standartas.

Susipažinkite su Young Living eterinių aliejų gausa

Visų pirma aromaterapija mano gyvenime atsirado kaip atsakas į ramybės paieškas. Norėjau būti rami ir išlaikyti ramybę, kai griūna planai ar serga vaikai. Norėjau, kad aš ir mano šeima būtume sveiki. Man pasisekė. Atradusi aromaterapiją su Young Living eteriniais aliejais, aš atsisakiau cheminių vaistų ir antibiotikų, varginančių inhaliacijų, kai sirgdavo mano vaikai. Man buvo svarbu, kuo rečiau lankytis su vaikais pas gydytojus poliklinikoje. Norėjau gyventi taip, kad ligai pasireikšti nebūtų nė menkiausios priežasties.

Eterinių aliejų naudojimas emocinio balanso sureguliavimui, man asmeniškai kaip asmenybei padarė didžiulius vidinius pokyčius. Aš pradėjau plačiau žiūrėti į pasaulį, jausti daugiau saugumo, tikėjimo savimi, išaugo mano pasitikėjimas savimi ir Kūrėju. Aš pradėjau klausyti širdies ir gyventi vedama savo intuicijos, kuri manęs nė karto neapgavo. Aromaterapija – tai įrankis santykiui su savimi ir su kitais. Dideliu greičiu pakilau į visiškai kitą gyvenimo kokybės lygį.

Young Living kompanija yra įkurta 1994 m. Tai – šeimos verslas. Kompanijos įkūrėjai yra Gary ir Mary Young. Per visą kompanijos gyvavimo laiką iki šios dienos yra sukurta virš 600 produktų. Tai – eteriniai aliejai ir jų pagrindu gaminami kiti produktai. Kompanija veikia daugiau nei 100 šalių. 2018 metais Young Living komanijos apyvarta sudarė virš 2 milijardų eurų. Ilgą laiką Young Living patenka į 10-uką tarp geriausių tinklinio marketingo kompanijų.

Young Living kompanija 2009 metais įsteigė labdaros fondą. Fondas remia virš 200 000 vaikų, moterų, gyvenančių ypatingo dėmesio ir paramos reikalaujančiose vietovėse.

Kompanija valdo nuosavas ūkių planatacijas nuo Omano iki Ekvadoro tam, kad užtikrintų eterinių aliejų aukščiausią kokybę nuo sėklos įdėjimo į žemę iki buteliuko kamštelio užsukimo.

Young Living visi eteriniai aliejai atitinka aukšiausios kokybės standartus. Dalis eterinių aliejų yra priskirti prie “Food supplement” (maisto papildo) kategorijos, o virš 60 eterinių aliejų yra patvirtinti kaip maisto papildai FDA (JAV maisto ir vaistų administracija).

Young Living eterinių aliejų asortimentą sudaro virš 200 eterinių aliejų gaminių. Du trečdalius eterinių aliejų asortimento sudaro vieno augalo eteriniai aliejai, o likusią dalį, apie trečdalį viso asortimento – eterinių aliejų mišiniai, kurių naudojimas yra efektyvesnis, patogesnis. Eterinių aliejų mišinys yra daug stipresnis, nes vieno augalo eterinis aliejus sustiprina kito poveikį. Be to žmonėms nereikia pirkti daug skirtingų vieno augalo eterinių aliejų. Tokiu būdu taupomi šeimos finansiniai resursai.

Iš visos gausybės eterinių aliejų komanija yra sukūrusi rinkinius, kurie praverčia visose gyvenimo srityse ir sudaro 12 eterinių aliejų komplektą kartu su garintuvu.

Komanijos produkcija eterinių aliejų pagrindu apima šias kategorijas:

  1. Eteriniai aliejai
  2. Maisto papildai su eteriniais aliejais
  3. Ožerkšnio uogos ir jų sultys (Ningxia region)
  4. Sveika mityba
  5. Fermentai
  6. Higienos priemonės
  7. Buities priemonės
  8. Kosmetika veido odos priežiūrai
  9. Dekoratyvinė kosmetika
  10. Kūdikių odos priežiūros priemonės
Scroll to Top