Tinklinio verslo mentorė

Įkvepiu moteris pokyčiams ir dalinuosi galimybėmis

Gyvenimas mums pateikia daug galimybių. Svarbu atsirinkti pačias vertingiausias.

Galimybės

Sužinok
Niekada nežinai kada ir kur sutiksi žmogų, kuris pakeis tavo gyvenimą.

Kontaktai

Susisiek

Plačiau apie mane

Esu sisteminių verslų kūrėja, mentorė, kuomet nebūtinai mano tiesioginis dalyvavimas kuria žmonėms  vertę, bet mano pradėtas darbas ritasi per žmonių gyvenimus skatindamas, o gal net ir provokuodamas, juos tobulėti tiek profesinėje, tiek ir asmeninėje srityje.  Tokiu būdu visos mano veiklos – aromaterapija, eteriniai aliejai, olfaktoterapija įgauna vis didesnę galią, kaip įrankis, kuris padeda žmonėms tapti sėkmingais.

Gauta patirtis, turimi kontaktai, verslo ryšiai yra tik pamatas, kad galėčiau kaip mentorė dar plačiau realizuoti savo ir kitų žmonių svajones. Svajoju, kad visoje Europoje kurtųsi tvarios verslių žmonių bendruomenės, tvaraus verslo komandos, kuriose yra jauku ir  gera būti, kuriose yra kuriama finansinė gerovė kiekvienam nariui ir kuriose yra sudaromos puikios sąlygos tobulėti.

Aromaterapijos verslą su Young Living kompanija pradėjau vystyti nuo 2014 metų. Per šį laikotarpį sukūriau stabilų verslą, kuris jungia daugiau nei 3000 lojalių klientų. Šis stulbinamas rezultatas yra pasiektas atskirose rinkose organizuojant sisteminį darbą kartu su efektyviomis komandomis. Verslas sparčiai auga Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos, Norvegijos bei Ukrainos rinkose. Nuolatos vykdoma intensyvi partnerių paieška tiek ir kitose rinkose.  

Šioje tinklinio verslo srityje padėjau daugiau kaip 20-čiai partnerių sukurti sėkmingus aroma verslus, užtikrinančius finansinį stabilumą bet kurioje Europos šalyje.

Per 5 metus įvairiais formatais yra pravesta virš 200 mokymų, paskaitų bei skaityta pranešimų įvairaus dydžio auditorijoms (30-500 dalyvių). Yra sukurta 12 video pamokų aromaterapijos online mokykla. Taip pat yra sukurta automatizuota aromaterapijos verslo partnerių ugdymo online mokykla dviem kalbomis.

Aromaterapija

Eteriniai aliejai, Sveikatinimas, Young Living produktai

Olfaktorinė edukacija

Darbuotojų darbo našumas, Produktyvumas, Efektyvumas

Tinklinis marketingas

Verslo idėja, Nuosavas verslas, Mentorystė, MLM

Galimybės moterims

Palaikymas, Tobulėjimas, Savirealizacija, Verslo auginimas

Partnerių atsiliepimai

Tinklinis marketingas

Jolanta Urbanavičienė
Young Living aromaterapijos verslo partnerė

Susipažinome su Jolanta Puziene 2012 metais, kuomet pradėjau domėtis tinklinės rinkodaros industrija. Nuo pat pažinties pradžios, šioje gležnoje moteryje, įžvelgiau tokius bruožus kaip tikslo siekimą, discipliną, atsakomybę, kūrybingumą, gebėjimą dirbti komandoje, gebėjimą priimti pokyčius bei iššūkius ir pastovų norą mokytis. 2014 metais pradėjus projektą su kompanija Young Living, Jolanta atsiskleidė kaip tikrasis lyderis, kuris geba burti komandas, kurti įrankius kurie sparčiai augina verslą ir padeda jos komandos nariams siekti užsibrėžtų tikslų. Jolanta yra tinklinės rinkodaros profesionalas, kuris auga ir tobulėja kasdien. Partnerystė su Jolanta – tai didelė vertė man tiek profesinėje, tiek asmeninėje srityse, tai abipusiai mainai, kuomet kuriamos verslo strategijos, nauji įrankiai. Jolanta yra kupina įdėjų, kurios yra greitai ir efektyviai įgyvendinamos. O jos žmogiškos sąvybės, tokios kaip atvirumas, draugiškumas, palaikymas, gebėjimas išlaikyti ir puoselėti santykius man yra neįkainomaja vertė. Linkėčiau kiekvienam turėti toki partnerį kaip Jolanta, iš kurio galima daug ko pasimokyti ir pasiekti labai daug.

Olfaktoterapija

dr. Viktorija Starkauskienė
Socialiniai mokslai (Ekonomika) VDU lektorė, mentorė, verslo konsultantė

Elegancija, profesionalumas, nuoširdumas – toks buvo mano pirmas įspūdis sutikus Jolantą Puzienę Galimybių klube Moterims. Labai džiaugiuosi, kad toliau tęsiant mūsų bendravimą jis virto į bendradarbiavimą. Dažnam ekonomistui turbūt tektų gerokai pasukti galvą, ieškant bendrystės tarp kvapų ir ekonomikos; tarp jausmo ir daugybę skaičių, modelių bei duomenų. Tačiau man, Ekonomikos mokslų dr., Jolantos Puzienės ekspertiškumas aromaterapijos srityje leido dar labiau patvirtinti suvokimą, kad Ekonomika – tai pirmiausia Žmogus. Žmogus, kuris priima ekonominius sprendimus – gamina, vartoja, taupo, investuoja ir galiausia, nori būti laimingas. Įsitikinimas, vyravęs po Antrojo pasaulinio karo, kad viską galima apskaičiuoti pagal formules, o žmonės elgiasi racionaliai, šiomis dienomis jau nebeveikia. Jei taip būtų, nekiltų krizių, o psichologai, sociologai ir ekonomistai neturėtų darbo. Tuo tarpu, kvapų poveikis ne tik fizinei ir psichinei sveikatai, bet ir žmogaus elgsenai buvo žinomas, pripažintas mokslo nuo neatmenamų laikų.
„Atradėju galima tapti ir nekeliaujant į neištirtus kraštus: tereikia kitaip pažvelgti į tai, kas jau ištirta“ – teigia Marcel Proust. Dėkoju Jolantai Puzienei, kuri leido kitaip, per kvapų pasaulį pažvelgti į pagrindinį ekonomikos dalyvį – Žmogų; kuri padėjo suprasti aromaterapijos vertę verslui, siekiančiam aukštesnių pelno ir produktyvumo rodiklių. Juk ne paslaptis, kad juos kuria tik laimingi, į veiklą labiau įsitraukę ir motyvuoti darbuotojai, dirbantys efektyviose komandose.

Skaitykite naujausius įrašus

Aromaterapija

Pusiausvyra tarp darbo ir gyvenimo

Pusiausvyra tarp darbo ir gyvenimo jau seniai tapo visų labai trokštamu dalyku.
Beveik kiekvienas mano sutiktas žmogus ieško balanso savo gyvenime, tačiau ar tai apskritai įmanoma? Juk labai dažnai viena ar kita sritis nusveria, tuomet balanso ir pusiausvyros paieškos atrodo bevaisės.

Skaityti daugiau →
Aromaterapija

Mūsų laikmečio varomoji jėga – motyvacija

Mūsų laikmečio varomoji jėga yra motyvacija – tam tikrų faktorių visuma, kurie sukelia, išlaiko ir valdo elgesį, leidžiantį pasiekti tam tikrą tikslą. Judėdami link tikslo, mes veikiame, strateguojame, siekiame smulkesnių tikslų, ir, juos pasiekę, vėl dairomės kitų viršūnių.

Skaityti daugiau →

Atverkite duris naujoms galimybėms

Nuo pirmų dienų kurdama  tarptautinį tinklą ir siekdama, kad ši verslo forma įgautų daugiau pasitikėjimo, kasdien skyriau daug laiko sisteminių veiksmų kūrimui. Sau vis užduodavau klausimą: „Ką tokio galiu padaryti, kad šis verslas veiktų  savarankiškai, efektyviai, kokybiškai ir jame augtų patikimi, veiklūs partneriai?“ Taip aš sukūriau keletą partnerių ugdymo programų gyvai ir online formatais, individualaus darbo su partneriais, mentorystės  ir klientų edukavimo renginių gaires.

Mentorystė padeda auginti komandas, tad per 5 metus kaip mentorė padėjau daugiau nei 20-iai partnerių sukurti tinklinio marketingo verslus ir uždirbti solidžias pajamas.

Vadovaujuosi filosofija: „Jei nori pasiekti savo svajones, pirma padėk daugeliui kitų žmonių pasiekti savąsias.“ Jeigu svajojate pakeisti savo gyvenimą, turėti stabiliai augančias pajamas, dirbti įdomų darbą – susisiekite su manimi. Aš jums padėsiu surasti savo galimybių kelią. 

Scroll to Top